Kobieta w nieplanowanej (i niechcianej) ciąży. Patrzy w lewo – ktoś ją poklepie po ramieniu i powie, że aborcja to po prostu zwykły zabieg. Popatrzy w prawo – a tam tysiące grożących palców i słowa o  więzieniu i piekle. Czy tego potrzebuje kobieta w tej dramatycznej sytuacji?

Misja NIE JESTEŚ SAMA, z siedzibą przy Stołecznym Zborze Zielonoświątkowym, jest grupą wyszkolonych wolontariuszy, którzy pełni są empatii i zrozumienia, gotowi, aby wysłuchać  i zorganizować pomoc. Pomoc bardzo praktyczną. Czasem jest nią rozmowa, czasem spotkanie z terapeutką, innym razem zorganizowanie przeprowadzki, pomoc prawna, opieka medyczna i wiele innych, w zależności od potrzeb konkretnej kobiety. Bo każda kobieta ma swoją, niepowtarzalną historię. Inny problem ma maturzystka, inny kobieta, która jest ofiarą przemocy w rodzinie. Pomagamy kobietom w całym kraju i za granicą. POMOC JEST BEZPŁATNA I ANONIMOWA.

Jezus Chrystus zawsze stał po stronie słabego, zranionego człowieka. Bezinteresownie pomagał, kochał – wbrew opiniom tych, którzy zawsze wiedzą najlepiej. Chcemy być jak Jezus. Nie znamy, co prawda, odpowiedzi na wszystkie pytania i nie potrafimy rozwiązać wszystkich problemów. Ale zależy nam, żeby kobiety, które trafiają pod naszą opiekę, miały pewność, że będziemy z nimi w szukaniu najlepszej drogi.

Ważne jest dla nas każde dziecko – narodzone i nienarodzone. Ale równie ważna jest kobieta, która przez Stwórcę obdarzona została godnością i wolną wolą.

Oto link do strony misji „Nie jesteś sama”  www.niejestessama.org