O nas

Chrześcijańskie Forum Kobiet jest organizacją chrześcijańską o zasięgu ogólnopolskim, mającą na celu organizowanie i prowadzenie działalności społecznej, misyjnej, edukacyjnej, ewangelizacyjnej, wychowawczej, kulturalnej oraz rekolekcyjnej wśród kobiet i ich rodzin.

Odważ się odkrywać i rozwijać swój wyjątkowy potencjał!

ChFK powstało, by nieść szeroko rozumiane wsparcie kobietom i ich rodzinom (również mężczyznom!) ze wszystkich warstw oraz grup społecznych. Wsparcie ma być realizowane poprzez: AKTYWIZOWANIE kobiet, co przyczynia się do ich samorealizacji, poczucia szczęścia, spełnienia oraz umożliwia im konstruktywny wkład w życie społeczne; prowadzenie kobiet do ROZWOJU i umożliwianie im przekraczania ograniczeń w różnych obszarach życia; POMOC osobom w kryzysie; EDUKOWANIE jako nieodzowny element kształtowania świadomości oraz wzmacniania sprawczości jednostki; zachęcanie do wzrastania w DUCHOWOŚCI, bez której życie ludzkie jest niepełne.

ChFK realizuje swoją misję, działając online oraz w terenie, organizując konferencje, szkolenia, warsztaty, edukując, publikując artykuły i wywiady, dostarczając informacji o możliwej pomocy, wspierając i promując lokalne inicjatywy spokrewnione z misją ChFK.

ChFK tworzy grupa kobiet pełnych pasji, fachowej wiedzy, doświadczenia oraz wrażliwości na ludzi, które chcą inspirować, wspierać, pomagać i dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.