Zespół

Ewa Wasilewska-Kamińska

Inicjatorka i liderka ChFK; Żona Biskupa Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce; doktorka nauk społecznych; wykładowczyni Uniwersytetu Warszawskiego; autorka publikacji naukowych; ekspertka w obszarze kształcenia myślenia krytycznego; mówczyni konferencyjna; kaznodziejka; wieloletnia żona pastora i liderka lokalnego kościoła; mama dwóch synów; podróżniczka. Autorka bloga „Żona Biskupa” – https://www.facebook.com/ZonaBiskupa oraz kanału YouTube – https://www.youtube.com/c/ŻonaBiskupa.

Wioletta Antoszczuk

Teolożka, duszpasterka, terapeutka, diakonisa Kościoła Zielonoświątkowego; posiada wieloletnie doświadczenie w pracy wśród dzieci, młodzieży, kobiet, osób uzależnionych i ich rodzin; wraz z mężem prowadzą Kościół Kanaan w Namysłowie. Kocha ludzi i pragnie im służyć tym, czym obdarował ją Bóg. Posiada szczególne obdarowanie prorocze. Pasjonatka uwielbienia, uczenia się i podnoszenia kwalifikacji- jest w trakcie kolejnych certyfikacji. Mama Macieja.

Anna Blok

Kierowniczka Poradni Leczenia Uzależnień oddziału dziennego Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku; wykładowczyni Uniwersytetu SWPS; certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień; certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna; prowadzi prywatną praktykę; członkini PTTM; żona jednego męża; mama dwóch synów; uwielbia podróże i książki.

Małgorzata Facciolo

Psycholożka kliniczna, certyfikowana trenerka; prowadzi prywatną Poradnię Pomocy Psychologicznej w Słupsku; nauczycielka psychologii w Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej; żona pastora Kościoła Zielonoświątkowego w Ustce; ponad 35 lat służy Bogu – przemawia na konferencjach, naucza w kościele, posiada obdarowanie prorocze; mama trzech synów i babcia dwojga wnucząt; żyje aktywnie i ciekawie; motywuje innych do zmian i rozwoju w ich życiu osobistym.

Bernadeta Józefowicz

Teolożka z wykształcenia, z zamiłowania towarzyszka w duchowej drodze; kaznodziejka; mówczyni konferencyjna; mentorka; autorka projektu dla kobiet „Archipelag”; zaangażowana w służbę w SCh Północ w Warszawie; żona Tomka; mama Bartka i Leny. Kocha rozmowy o Bogu, a jeszcze bardziej spotkania z Nim.

Iwona Karaś

Prezeska Stowarzyszenia Promocji Zdrowia i Psychoterapii, dyrektorka Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Łodzi – od niemalże 30 lat pomaga osobom doświadczającym przemocy domowej; żona pastora Kościoła Zielonoświątkowego w Łodzi; pedagożka; matka dwóch dorosłych synów; uwielbia gotować z pasją.

Juliana Kopczyńska

Lekarka w trakcie specjalizacji w obszarze psychiatrii dzieci i młodzieży; absolwentka podyplomowych studiów psychologii klinicznej; pasjonatka psychiatrii i psychologii; żona; entuzjastka idei less-waste i dawania rzeczom drugiego życia.

Angelika Krzywodajć

Socjolożka, doradczyni zawodowa, mentorka, trenerka szkoleniowiec; zarządza Fabryką Rozwoju Zawodowego w PUP w Wodzisławiu Śląskim; wraz z mężem, Arkiem, prowadzą Kościół Zielonoświątkowy „Filadelfia”; założycielka i prezeska fundacji „Podaj Dalej”, w ramach której organizuje spotkania, warsztaty, konferencje dla kobiet; mama dwójki dorosłych dzieci: Karoliny i Jakuba; kocha ludzi takimi, jakimi są.

Małgorzata Mocha

Mówczyni konferencyjna; kaznodziejka; duchowa mentorka i inspiratorka; liderka uwielbienia; muzyk; wraz z mężem, Leszkiem, prowadzą od lat Kościół Zielonoświątkowy „Oaza” w Jastrzębiu Zdroju, mama dwóch córek. Szczęśliwa babcia Teodora i Melanii.

Joanna Nikiel

Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji; ukończyła kurs zaawansowany Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej oraz Systemową Terapię Dzieci i Młodzieży; pracuje w nurcie terapii systemowej; doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży, prowadząc własny gabinet psychoterapeutyczny oraz realizując projekty z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego dla stowarzyszeń i fundacji; prowadzi warsztaty dla młodych kobiet w temacie emocjonalnych trudności; autorka programu terapeutycznego “Wzmocniona przez swoje dziedzictwo”, bazującego na genogramie i wartościach chrześcijańskich. Przyjmuje chrześcijańską koncepcję rozumienia człowieka, kierując się postawą szacunku do osobistych decyzji klienta, wynikających z przyjętego przez niego światopoglądu. Prywatnie żona Remika, mama dwójki dzieci i właścicielka wyżła włoskiego. Miłośniczka wędrówek i biegów górskich, dobrego jedzenia oraz koni.

Anna Pawłowska

Dyplomowana coachini i mentorka. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS na kierunku Coaching z elementami psychologii. Zawodowo Specjalistka Działu HR. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe. Empatyczna, ciepła, otwarta i uważna na ludzi. Pasjonuje ją doradzanie oraz pomoc innym. Na co dzień żona i mama nastoletniej córki. Uwielbia muzykę, książki oraz pyszne jedzenie. Ma słabość do szpilek w różnych kolorach.

Karolina Pelczar

Prawniczka, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego; radca prawny pracująca w kancelarii radców prawnych; chętna, by pomagać osobom w potrzebie; otoczona cudowną rodziną; kochająca muzykę.

Michał Przygoda

Prawnik. Student Collegium Humanum w Warszawie na kierunku “Psychotraumatologia” (studia Master of Science z akredytacją Austrian Training Center for Neuro-Linguistic Programming and Neuro-Linguistic Psychotherapy, The Coaching and Psychotherapy Academy – Wiedeń, Austria); słuchacz studiów podyplomowych “Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie”; asystent psychologa w Stowarzyszeniu Nowa Kuźnia w Lublinie, gdzie pogłębia wiedzę teoretyczną i zdobywa umiejętności praktyczne związane ze świadczeniem pomocy psychologicznej oraz psychoterapeutycznej; student teologii w Ewangelikalnej Wyższej Szkole Teologicznej we Wrocławiu. Koncentruje się na działaniach związanych z przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie, w szczególności na poradnictwie prawnym i pracy z ofiarami przemocy.

Małgorzata Robaczek

Pedagożka z wykształcenia i zamiłowania; specjalistka w obszarze pracy z rodziną dysfunkcyjną oraz rodziną w kryzysie; ma wieloletnie doświadczenie jako kurator zawodowa ds. rodzinnych i nieletnich; trenerka szkoleniowiec w zakresie kompetencji wychowawczych oraz pracy z rodziną; prezeska stowarzyszenia Teen Challenge, oddział w Malborku; mówczyni i organizatorka konferencyjna; żona pastora; mama trójki dzieci oraz mama zastępcza dwójki dzieci; marzy o wybudowaniu domu dla kobiet – ofiar przemocy.

Katarzyna Rojewska

Doktor nauk medycznych, specjalista psycholog kliniczny, superwizor psychologii klinicznej, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży, certyfikowany specjalista terapii środowiskowej, psychoterapeuta.
Kierownik Centralnej Pracowni Psychologii Klinicznej SP Szpitala Klinicznego nr 1 im. Prof. Szyszko ŚUM w Katowicach, kierownik szkolenia specjalizacyjnego z psychologii klinicznej w ramach SP SK 1 w Zabrzu, psycholog kliniczny w Oddziale Kardiochirurgii, Mechanicznego Wspomagania Krążenia i Transplantacji Serca Dzieci w SCCS w Zabrzu.
Współzałożyciel i współwłaściciel Centrum Terapii Systemowej i Pomocy Psychologicznej „DIADA” w Gliwicach, które od ponad 20 lat świadczy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i medyczną m.in. w ramach PZP Dzieci i Młodzieży, PZP Dorosłych, Poradni Psychosomatycznej oraz Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.
Adiunkt Wydziału Nauk Społecznych na kierunku Psychologia Uniwersytetu  Śląskiego w Katowicach. Kierownik studiów podyplomowych z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.  Autor licznych prac naukowych oraz podręczników akademickich z obszaru zdrowia psychicznego, psychosomatyki oraz psychologii zdrowia i psychologii rozwojowej dziecka.

Agnieszka Sowińska-Wróbel

Psycholożka, terapeutka i coachini akredytowana przez International Coaching Federation, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego; specjalistka leczenia depresji, zaburzeń lękowych, emocjonalnych oraz związanych z perfekcjonizmem; wspiera w kryzysach życiowych, w znajdowaniu równowagi między dawaniem i braniem, w budowaniu wewnętrznej odwagi do zmian; pomaga kobietom, które „utknęły” w swoim życiu i potrzebują wsparcia, by ruszyć dalej; prowadzi warsztaty dla małżeństw i rodzin; pomysłodawczyni i współautorka cyklicznych spotkań “Nowe Życie Rodziny” przy Kościele Zielonoświątkowym w Łodzi; żona; mama dwójki nastolatków; czyta bez umiaru, kocha góry, głośno śpiewa i ma słabość do kolczyków i bransoletek; autorka bloga www.agnieszkawrobel.pl

Sara Szatkowska

Prezeska fundacji „Głogów Razem”; kształci się w zakresie przywództwa kobiet w kościele; starsza zboru Kościoła Zielonoświątkowego „Centrum Ewangelii” w Głogowie; kaznodziejka; liderka kościoła dziecięcego; żona pastora; mama dwójki dzieci.

Marcela Rudnicka-Sznabel

Psycholożka, socjoterapeutka; towarzyszy innym w odkrywaniu własnego potencjału; specjalizuje się w pracy z nastolatkami i młodymi dorosłymi; żona pastora; mama Alicji; miłośniczka leśnych wędrówek.

Marta Szarzec

Pedagożka pracy socjalnej i resocjalizacji; specjalistka w zakresie organizacji pomocy społecznej; absolwentka studiów podyplomowych w zakresie mediacji i negocjacji; starszy pracownik socjalny; obecnie asystent rodziny w OPSie; posiada wieloletnie doświadczenie w pracy socjalnej w Ośrodkach Pomocy Społecznej; pracowała w domu dziecka oraz w Ochotniczych Hufcach Pracy jako wychowawczyni. Kocha ludzi i chce im pomagać.

Kamila Wasilewska

Psycholożka i certyfikowana Specjalistka Psychoterapii Uzależnień; obecnie w trakcie 4,5 letniego szkolenia psychoterapii dr Cechnickiego akredytowanego przez PTP; posiada doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi i DDA; duszpasterka; kaznodziejka; liderka służby „Projekt Od-Nowa” w Kościele Zielonoświątkowym „Dobra Nowina” w Białymstoku, odpowiedzialnej za duszpasterstwo, pracę terapeutyczną oraz organizację szkoleń. Kocha Boga i ludzi. Jest żoną Jacka. Uwielbia dobrą kawę, książki i spędzanie czasu na łonie natury.